Google+

Plastikiniams langams

       Roletai palstikiniams langams išsiskiria iš kitų tuo, jog audinį, esant poreikiui, galima susukti į viršuje esančią kasetę, kuri paslepia ruloną (ritinėlį) ir suteikia langui estetišką vaizdą. Kai langas yra vėdinimo padėtyje, kreipiančiųjų pagalba audinys yra prilaikomas, ir visada lieka prie stiklo. Svarbus pranašumas montuojant tokio tipo roletus - nepažeidžiamas lango rėmas. Roleto kasetė varžteliais tvirtinama tik prie stiklajuosčių, o kreipiančiosios yra klijuojamos. Valdymo mechanizmas - savaime užsifiksuojantis bet kuriame aukštyje. Roleto kasetė bei kreipiančiosios yra pagamintos iš aliuminio profilio, o valdymo mechanizmas bei antgaliai - iš aukštos kokybės atitinkamos spalvos plastiko. Kasetė, kreipiančiosios bei papildomos dalys gali būti baltos, rudos ar medį imituojančios spalvos, individualiai pritaikytos prie Jūsų lango rėmo. Esant poreikiui, spalvą galima keisti perdažant. Pritvirtinus šiuos roletus, palangė lieka tuščia, taigi, ant jos puikiai derės gėlės ar kita kambario dekoracija.

   Atverčiant lango varčią, specialios kreipiančiosios laiko roleto medžiagą prigludusią prie stiklo. Jie tinka įvairių tipų plastikiniams, mediniams,aliuminiams langams. Medžiaga yra susukta į ritinėlį ir uždengta profiliu. Visa kasetė tvirtinama lango viršuje, kreipiančiosios klijuojamos prie lango stiklajuosčių.
        Dvigubi. Naudojama kasetė iš dviejų dalių ir dviem atskirais valdymo mechanizmais. Tokiu būdu yra galimybė pasirinkti du skirtingus audinius. Vienas skirtas dienai (dažniausiai kaip dekoro elementas), kitas nakčiai (užtamsinimo funkcija).