Google+

Tinkleliai


        Įsigydami langus pagalvokime ir apie apsaugą nuo uodų, musių ar kitokių vabzdžių. Su tuo dažniausiai susiduria daugiabučių žemesniųjų aukštų gyventojai bei nuosavų namų savininkai, kurių būstas stovi gamtos apsuptyje. Veiksmingiausias sprendimas šiai problemai spręsti - apsauginis tinklelis nuo vabzdžių.
        Pritaikomumas. Tinka įvairaus tipo langams, durims, balkonams, terasoms neatsižvelgiant ar jie pagaminti iš medžio, plastiko ar aliuminio. Apsauginį tinklelį galima montuoti tiek iš vidaus, tiek iš išorės, nepažeidžiant lango ar durų konstrukcijos. Prie rėmo tinklelis gali būti tvirtinamas magnetukais, specialiais kabliukais arba prisukamas varžtais
        Teikiamas komfortas. Tinklelis suteikia 100 procentų veiksmingą apsaugą nuo vabzdžių, bet tuo pačiu garantuoja laisvą gryno oro patekimą į patalpas. Jis gaminamas iš šiuolaikiškų medžiagų ir pasižymi ilgaamžiškumu bei atsparumu temperatūrų pokyčiams. Naudojamas tinklelio audinys labai plonas, todėl praktiškai yra nepastebimas ir netemdantis patalpų. Aliuminio rėmai gali būti uždažomi milteliniais būdais, o tai sąlygoja spalvos atsparumą blukimui. Tinklelio tvirtinimas nereikalauja specialių žinių.


Kitos funkcijos

       Tinklelis tinkamas ir kaip apsauga nuo žiedadulkių. Parinkus tam skirta sieteli, galima išvengti elergijos sukeliamuos nuo žiedadulkių.